İsteği ve heyecanıyla sizlere kaliteyi ucuza sunmayı, başarınıza ortak olmayı, bireysel ve kurumsal tanıtımınızı ve çalışmalarınızı en üst düzeyde sergilemenizi sağlamayı amaç edinmiş, internetin gelişen ortamında size güveni ve desteği en samimi şekilde vermeyi, sağladığımız hizmeti en düşük kârlarla size yansıtmayı hedeflemiştir.

Kesintisiz ve hızlı bir hizmet sunmak için 2 sunucu ile dünyanın önde gelen network firmalarıyla çalışmaktayız. Sunucularımız  Almanya ve Portekiz’de bulunmaktadır. Gelişmiş bir altyapı ve güvenliğe sahip bu veri merkezlerinde müşterilerimizin amaçlarına yardımcı olabilecek kalitede hız ve güven sunulmaktadır.

Trabzon Tasarım tüm sunucularda yüksek network hızına ortak olabilecek güçte donanımlar kullanmayı amaç edinmiş ve bu yönde barındırdığımız sunucuların özelliklerini standart hale getirmiştir.

Tüm sunucularımız minimum;

2×4 Çekirdekli Güçlü İşlemciler, 8-16 GB RAM, 2×500 GB SAS Hard Disk, RAID Desteği donanımlarına sahiptir. Ayrıca tüm sunucularımızda müşterilerimizin kolaylıkla hesaplarını yönetebilmeleri için Türkçe kontrol paneli (cpanel) mevcuttur.