Kalıcı SEO Hizmeti

Doğru strateji ile gelen zaman çalışmasına SEO diyoruz.

SEO
1

Analiz ve Planlama

Siteniz için SEO çalışmasının planlamasını yapıyoruz.
SEO
2

Rakip Analizi

Rakiplerinizin web sitelerini detaylı bir şekilde analiz ediyoruz.
SEO
3

İlerleme Garantisi

Her zaman bir önceki aydan daha iyi bir sırada olacağınızın garantisini veriyoruz.
SEO
4

Geri Dönüşüm

Başarılı bir SEO çalışma sonucunda daha fazla reklam daha fazla gelir elde edilir.

İhtiyaca göre alternatif
dijital pazarlama çözümleri

Tamamen Organik SEO

SEO çalışmaların başlangıcından itibaren pek çok SEO aracını kullanarak sitenizi ve rakiplerinizi sürekli olarak takip ediyoruz. Moz, Majestic, Searchmetrics, Hubspot, Link Research Tools, DeepCrawl gibi otoriter araçlarla projeniz titiz bir çalışma sistemi ile yürütülmektedir. Sektörünüzü ve hedeflerinizi analiz ediyoruz. Hedefleriniz doğrultusunda sadece bir kaç kelimede değil, sektörünüz ile ilgili tüm kelimelerde trafik almanızı hedefleyerek tamamen organik SEO stratejileri uyguluyoruz.


Garantili ve Kalıcı

İnterneti ve arama motoru algoritmasını icad etmediğimizin bilincinde olup dünyadaki tüm gelişmeleri, yenilikleri ve değişimleri takip ediyoruz. Haddimizi bilerek işi dürüstçe yapıyor ve dürüstçe tüm gerçekleri sizlerle paylaşıyoruz.. İnternet'te zamanı kalıcı olarak satın alamazsınız. Zaman endeksli çalışan arama motorlarına karşı planlı bir şekilde hareket ediyoruz. Uygulanan her aşama da garantili ilerleme sunuyoruz. Biz işimizi yaparken aynı zamanda sizleri de eğitiyor, bilinçlendiriyoruz. Rakip analizine göre ortaya koyduğumuz planlama ile garantili ve kalıcı SEO hizmeti sunuyoruz. Unutmayın; sabır, istikrar ile hedef, başarı ve kazanç kaçınılmazdır.

    SEO sürekli gelişiyor

    Birkaç ay önce bile etkili olan çoğu arama motoru optimizasyon teknikleri artık işe yaramıyor. Google algoritmalarını sürekli güncelliyor, ancak hala birçok SEO firması maalesef 6-7 sene önce kullanılan teknikleri kullanıyorlar ve müşterilerinin sitelerine zarar veriyorlar, bu siteler Google algoritma cezası alıyorlar, algoritma cezalarından kurtulmak neredeyse imkansızdır.