Seo (Search engine optimization) arama motorlarında sitenizin bulanabilirliğini arttırmak için site içi ve site dışı yapılan çalışmalardan ibarettir.

Fakat çoğu müşterimiz arama motorlarının en popüleri olan google’da ilk sıralarda çıkabileceğine inanmıyor bizde bunu göz önünde bulundurarak arama motoru optimizasyonuna yepyeni bir anlayış getiriyoruz işi alıyoruz ve İlk 20 sonuç için anlaşmamızı yapıyoruz peşinat almıyoruz ve ilk 20’ye girdikten sonra ödemeye başlıyorsunuz. Ödemeler sıralama sayılarına göre fiyatlandırılır (örn. 1 – 5 sonuç arası 40 ytl), (6 – 10 sonuç arası 25 ytl) gibidir. Sözleşmelerimiz en az 1 yıllıktır.

İnternet sayfanızı, istediğiniz ülkede, arama motorunda, seçtiğiniz kelimelerde ilk sayfalara taşıyoruz ve böylece sitenize daha çok kişinin ulaşmasını sağlıyoruz. web sitenizi ilk sayfaya taşıyarak ürününüzü, firmanızı daha kolay tanıtabilir, potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Yapılan araştırmalara göre arama yapanların %70-80’i 1. sayfadan sonrasına bakmıyorlar. Ürünleriniz ne kadar iyi olursa olsun, yada web siteniz ne kadar güzel tasarlanmış olursa olsun, arama motorlarında ilk sayfalarda sergilenmediğiniz sürece hayal ettiğiniz verimi alamazsınız. Google SEO uyumlu XHTML CSS Web Tasarım ile sizinde siteniz artık ilk sayfalarda çıkabilir.

Sizde sitenizin arama motorlarında ilk sayfada olmasını istiyorsanız, duyulmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

Nasıl Başlıyoruz ?
Sizinle görüşüp taleplerinizi aldıktan sonra aktif Kurumsal Seo çalışmaları süreçlerimizi başlatıyoruz.

Talep – Analiz – Strateji – Çözüm – Sonuç süreçlerinde ilerleyerek başarıyı yakalıyoruz.

İsteklerinizi aldıktan sonra sitenizi analiz ediyor ve SEO uyumlu hale getiriyoruz. SEO çalışmalarında bir çok strateji üzerinden çalışmalar olduğu için, doğru stratejiyi bulmaya çalışıyoruz ve doğru çözümü bulduğumuzda sizi yukarı taşımaya başlıyoruz.

Sonuç kısmında potansiyel müşterilerinizi sizlere getirdiğimiz zaman artık işi size bırakıyor, daha fazla yükselmeye ve yükseldiğimiz yerlerde kalmak için uğraşıyoruz.

Anahtar Kelime Seçimi
Seo Hizmeti çalışmasının en can alıcı noktalarından birisi de anahtar kelime seçimidir. Doğru kelimeyi seçmemeniz takdirde, istediğiniz kadar yükselin, pek bir ifade etmeyecektir, çünkü size bir katkısı olmayacaktır.

Arama motorlarında aranma hacmi yüksek kelimeler seçmek gerekmektedir. Önemli olan kullanıcıların çok aradığı kelimelerde yükselmekdir ve onları siteye getirebilmektir

Seo Web Tasarım
SEO için en uyumluweb sayfaları XHTML CSS ile yapılmış web sayfalarıdır. Eğer siteniz Flash, php veya eski HTML kodlama ile tasarlanmış ise XHTML tasarıma geçmenizi kesinlikle öneriyoruz. Aksi taktirde siteniz SEO uyumlu bir site olmayacaktır.

Site Optimizasyonu
Sitenizin kod kısmına Google’ın sizi sevmesi için bazı kodlar ekliyoruz. Gereksiz kodları  kaldırıyoruz  ve  bir  düzene sokuyoruz.  Sitenizin  içeriğini  yeniliyoruz, değiştiriyoruz ve SEOuyumlu içerik haline getiriyoruz. Google  sizi  yine  ama daha  çok  sevmeye  devam ediyor. İçerik ve kodda bazı stratejik kilit hamleler yapıyoruz. Google size bayılıyor ve sizi yukarılara taşıyor.

Arama Motorlarına Kayıt
Sitenizi  Google  başta  olmak  üzere  en büyük arama motorlarına güvenilir bir şekilde kaydediyoruz.